Kontakter

Västanfors Båtklubb

Besöksadress:

Udden

Båthamnsvägen 10

737 30 Fagersta

0223-13000

styrelsen@vastanforsbatklubb.se

På tisdagar från kl. 09:00

med start den 9 januari kommer en

arbetsgrupp att träffas för att arbeta

med diverse uppgifter på området.

Alla medlemmar som känner för lite

samvaro med andra medlemmar är

välkomna, man kan dyka upp de

tisdagar när man kan och känner för det.

Just nu arbetar man med att fixa till

svetsboden, och få utrustning på plats.

Välkomna hälsar materialförvaltarna

 

Telefon till klubbhuset: 0223-130 00

 

 

Hamnvärdar / Hamnkapten

 

Hamnvärdar när det gäller sjösättning, platser för gästbåtar och ställplatser för husbilar.

 

Hans Andersson 073 – 999 77 27

 

Arne Persson 070 – 219 60 95

 

 

Hamnkapten när det gäller båtplatser.

 

Daniel Andersson daniel@vastanforsbatklubb.se

 

 

 

För frågor rörande klubben:

Medlemskap , båtplats, aktiviteter eller utbildningar mm.

styrelsen@vastanforsbatklubb.se

 

 

För att lämna förslag och idéer till verksamheten.

ide@vastanforsbatklubb.se

 

För frågor och synpunkter rörande hemsidan.

webmaster@vastanforsbatklubb.se

 

 

 

 

Styrelsen består av följande:

 

Ordförande - Sonny Nilsson

E-post: sonny@vastanforsbatklubb.se

 

Vice Ordförande - Herion Zhupa

E-post: herion@vastanforsbatklubb.se

 

Hamnkapten - Daniel "Sune"Andersson

E-post: daniel@vastanforsbatklubb.se

 

Suppleant - Martti "Lillis"Tanninen

E-post: lillis@vastanforsbatklubb.se

 

Suppleant - Fitim Gegaj

E-post: fitim@vastanforsbatklubb.se

 

Kassör - Stefan Persson

E-post: kassor@vastanforsbatklubb.se

 

Materialförvaltare - Lasse Bergström & Håkan Nyve

E-post: materialforvaltare@vastanforsbatklubb.se

 

Sekreterare - Stefhan Karlström

E-post: stefhan@vastanforsbatklubb.se

 

Valberedningen

E-post: valberedningen@vastanforsbatklubb.se

 

 

 

 
 
 

Meddelande till styrelsen